Ubezpieczenia Przemyśl

Skontaktuj się z nami a otrzymasz ofertę w najniższej dostępnej cenie, jesteśmy liderem ubezpieczeń na podkarpaciu, najtańsze ubezpieczenia w Przemyślu. Bogata oferta ubezpieczeń dzięki współpracy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi, długoletnia obsługa klientów pozwala nam oferować najniższe ceny na rynku ubezpieczeniowym w Polsce. Nie czekaj i skontaktuj się z nami abyśmy mogli przygotować dobrą polisę ubezpieczeniową. Otrzymasz kilka propozycji i wybierzesz najbardziej pasującą ofertę ubezpieczenia - Zleć nam wycenę to nic nie kosztuje.

Zapytaj o ofertę
 733 862 862

W ofercie:

 • OC Komunikacyjne i AUTOCASCO Przemyśl
  Obowiązkowe ubezpieczenie posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z ruchem pojazdów oraz dobrowolne ubezpieczenie od zdarzeń losowych. Najniższe ceny! Ekspresowe załatwienie ubezpieczenia. 
 • Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków Przemyśl
  Przedmiotem ubezpieczenia są obrażenia ciałą których doznamy w ramach nie zaplanowanych czynów tj. omdlenia czy epilepsja. 
 • Ubezpieczenie techniczne oraz OC Firmy Przemyśl
  Ubezpieczenie ryzyk budowlanych oraz montażowych jak i chroniące przedsiębiorstwo przed skutkami źle wykonanej usługi lub szkody wyrządzonej na mieniu bądź osobie.
 • Ubezpieczenie nieruchomości Przemyśl
  Ubezpiecz nieruchomość przed włamaniem, od zdarzeń losowych czy od żywiołów.
 • OC Rolnika oraz budynków Gospodarczych Przemyśl
  Obowiązkowe ubezpieczenie zapewniające odszkodowanie osobą które poniosły szkodę w wyniku pracy w gospodarstwie rolnym, oraz ubezpieczenia nieruchomości rolniczych.
 • OC Podróży Przemyśl
  Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą, nieszczęśliwych wypadków i wiele innych.

Ubezpieczenia podkarpacie

axa.pngb_logo_ergo_hestia.jpgbta.pngc_loga_pzu.jpge_logo_hdi.pngf_loga_uniqa.jpgg_logo_compensa-vig.jpgi_logo_interrisk.jpgk_loga_link4.jpgliberty.pngmtu.pngr_logo_alianz.jpgs_loga_proama.jpgwart.png